0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Argentina Liga Profesional
Argentinos Juniors
۰
۲
Tigre
Finished
۰۱:۱۵
Instituto de Cordoba
۳
۱
CA Independiente
Finished
۰۳:۳۰
Barracas Central
۰
۰
Newell's Old Boys
inprogress
۲۱:۳۰
Independiente Rivadavia
۱
۰
Gimnasia y Esgrima La Plata
Finished
۰۱:۳۰
  Egypt Egypt Cup
Al Ahly Cairo
۰
۰
Aluminium Nag Hammadi
inprogress
۲۰:۳۰
  World Friendly Club Matches
FK Austria Wien
۱
۱
FC Porto
inprogress
۲۰:۳۰
AC Fiorentina
۲
۰
AC Reggiana 1919
inprogress
۲۱:۳۰
Sligo Rovers FC
۳
۳
Everton
Finished
۱۸:۳۰
Eastleigh
۰
۲
Southampton FC
inprogress
۲۱:۳۰
Harrogate Town
-
-
Leeds United
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Getafe
۰
۰
Coventry City FC
inprogress
۲۰:۳۰
FK Pohronie
۲
۲
Podbrezova
Finished
۱۱:۳۰
WSG Wattens Swarovski Tirol
۲
۳
Olympique Lyonnais
Finished
۱۹:۰۰
Nottingham Forest
۱
۱
Sunderland
inprogress
۲۰:۳۰
Derby County
۱
۰
Stockport
Finished
۱۲:۳۰
SK Sturm Graz II
۲
۲
Al Duhail
Finished
۱۸:۳۰
Havant & Waterloville FC
۰
۱
Portsmouth
inprogress
۲۱:۳۰
Salernitana
۰
۱
Volos NFC
Finished
۱۹:۰۰
1. FC Koln
۳
۰
K. Sint-Truidense
Finished
۱۹:۳۰
Cadiz
۰
۰
Blackpool FC
inprogress
۲۰:۳۰
Oxford City FC
-
-
Oxford United
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
SC Wiener Neustadter
۰
۶
Al Hilal Riyadh
Finished
۱۹:۳۰
Podbrezova
۱
۰
Tatran Presov
Finished
۱۸:۳۰
SKU Amstetten
۱
۲
LASK Linz II
Finished
۱۸:۳۰
SV Ried
۱
۱
Debreceni VSC
Finished
۱۹:۳۰
Gloucester City FC
-
-
Yate Town FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Hapoel Kfar-Saba
۲
۱
Hapoel Ramat Hasharon
Finished
۱۰:۳۰
SC Rheindorf Altach
۱
۱
SC Freiburg
Finished
۱۹:۳۰
SC Imst
۱
۳
NK Slaven Belupo Koprivnica
Finished
۱۹:۳۰
Hallescher FC
۱
۰
Lokomotive Leipzig
Finished
۲۰:۰۰
Aalesunds FK
۵
۲
Kristiansund BK
Finished
۱۶:۳۰
US Concarneau
۱
۲
EA Guingamp
Finished
۱۸:۳۰
Orleans US 45
۱
۱
A.J. Auxerre
Finished
۱۹:۳۰
FK Sloboda Uzice
۰
۰
Baniyas FC
Finished
۲۰:۰۰
CSM Slatina
۲
۰
Viitorul Daesti
Finished
۱۰:۳۰
Persib Bandung
۲
۰
PSM Makassar
Finished
۱۲:۰۰
1. FSV Mainz 05 II
۱
۴
Bahlinger SC 1929
Finished
۱۸:۳۰
Sportfreunde Lotte
۱
۰
VfB Oldenburg
Finished
۱۹:۳۰
FCM Traiskirchen
۱
۱
SV Horn
Finished
۲۰:۰۰
Voitsberg
۲
۰
SV Lafnitz
inprogress
۲۰:۳۰
Al Sadd
۲
۲
Orlando Pirates
inprogress
۲۱:۰۰
Kilmarnock
۱
۰
Barrow FC
inprogress
۲۱:۳۰
Stamford
۰
۰
Rotherham United FC
inprogress
۲۲:۰۰
Botswana Defence Force
۱
۷
Supersport United
Finished
۱۰:۳۰
AFC Ajax
۱
۰
Olympiakos Piraeus FC
Finished
۱۶:۳۰
Sparta Rotterdam
۱
۰
Roda JC Kerkrade
Finished
۱۷:۰۰
Sligo Rovers FC
-
-
Everton Vina del Mar
Cancelled
۱۸:۳۰
SC Preussen Munster
۰
۰
Heracles Almelo
Finished
۱۹:۳۰
SpVgg Greuther Furth
۳
۱
FC St. Pauli
inprogress
۱۹:۳۰
Vukovar 1991
۳
۱
Pecsi MFC
Finished
۱۹:۳۰
SR Donaufeld
۰
۲
SV Stripfing/Weiden
Finished
۱۹:۳۰
Rodez Aveyron
۰
۰
Grenoble Foot 38
Finished
۱۹:۳۰
Bronshoj BK
۰
۱
Vanlose
Finished
۱۹:۳۰
SC Retz
۱
۱
Wiener Viktoria
Finished
۲۰:۰۰
VfB Hohenems
۲
۲
SC Austria Lustenau
Finished
۲۰:۰۰
OFK Vrsac
۰
۰
Sloven Ruma
Finished
۲۰:۰۰
St. Anna
۴
۰
Lafnitz II
inprogress
۲۰:۳۰
TUS Heiligenkreuz
۲
۲
SV Wildon
inprogress
۲۰:۳۰
Rostocker FC
۳
۲
FSV Bentwisch
inprogress
۲۰:۳۰
SV Westfalia Rhynern
۱
۱
SV Westfalia Soest
inprogress
۲۱:۰۰
Yeovil Town
-
-
Exeter City FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Saint Mirren FC
-
-
Carlisle United
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Reading
۱
۲
Millwall
Finished
۱۴:۳۰
FC Schalke 04
۰
۲
FC Utrecht
Finished
۱۴:۳۰
Crystal Palace FC
۱
۱
Charlton Athletic FC
Finished
۱۴:۳۰
BV Borussia 09 Dortmund II
۱
۱
Eintracht Frankfurt II
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotiv Tashkent FK
۱
۲
Al Kuwait
Finished
۱۷:۳۰
Sligo Rovers FC
-
-
Everton Vina del Mar
Cancelled
۱۸:۳۰
SKU Amstetten
۱
۲
LASK Linz
Finished
۱۸:۳۰
TJ Sokol Lanzhot
۰
۲
FK Apos Blansko
Finished
۱۹:۰۰
Piast Zmigrod
۰
۶
Sleza Wroclaw
Finished
۱۹:۳۰
Floridsdorfer AC
۴
۰
Sportunion Mauer
Finished
۱۹:۳۰
Nea Salamis Famagusta FC
۲
۱
Omonia 29th May
Finished
۱۹:۳۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
۰
۰
TSV 1860 Munchen
Finished
۲۰:۰۰
Gabersdorf
۱
۷
Weinland Gamlitz
inprogress
۲۰:۳۰
SpVgg Horsthausen
۰
۱
SG Wattenscheid 09
inprogress
۲۰:۴۵
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۰
۰
KSV Holstein Kiel II
inprogress
۲۱:۰۰
FC Bulle
۰
۱
FC Bavois
inprogress
۲۱:۰۰
Kfco Beerschot-Wilrijk
-
-
OFI FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Dundela
-
-
Glentoran FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Bamber Bridge
-
-
Salford City
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Chorley
-
-
Wigan Athletic
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Marine
-
-
Ashton United
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Newton Aycliffe
-
-
Stockton Town FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Liversedge
-
-
Guiseley
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Brazil Serie B
Novorizontino SP
۱
۰
Chapecoense SC
Finished
۰۳:۳۰
Vila Nova GO
۱
۱
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۲:۳۰
  South America Copa Sudamericana
Cerro Porteno
۱
۱
Atletico Paranaense
Finished
۰۴:۰۰
LDU Quito
۳
۰
Always Ready
Finished
۰۴:۰۰
Palestino Santiago
۱
۱
Cuiaba MT
Finished
۰۱:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
AC Sparta Praha
۲
۱
Pardubice
inprogress
۲۰:۳۰
  Colombia Primera A
Atletico Bucaramanga
۱
۰
CD Junior de Barranquilla
Finished
۰۲:۳۰
Independiente Medellin
۱
۱
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۴:۴۰
  Denmark Superliga
AGF Aarhus
۱
۱
FC Midtjylland
Finished
۱۹:۳۰
FC Nordsjaelland
۲
۰
AaB Aalborg
inprogress
۲۱:۳۰
  Sweden Allsvenskan
IK Sirius FK
۲
۱
Malmo FF
inprogress
۲۰:۳۰
  Romania Liga I
FC Unirea 2004 Slobozia
-
-
FCSB
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Politehnica Iasi
۱
۰
FC Botosani
Finished
۱۹:۳۰
  Europe EURO U19 Group B
Turkey U19
۰
۰
Spain U19
inprogress
۲۱:۳۰
Denmark U19
۲
۴
France U19
Finished
۱۸:۰۰
  Norway Eliteserien
FK Bodo Glimt
۳
۱
Odds Ballklubb
inprogress
۲۰:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Ulsan Citizen
۰
۰
Daegu FC Reserves
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL Queensland
Queensland Lions SC
۰
۰
Redlands United
Finished
۱۴:۰۰
  Singapore Premier League
Geylang United FC
۵
۳
Tanjong Pagar United FC
Finished
۱۵:۱۵
Brunei Dpmm FC
۱
۱
Hougang United FC
Finished
۱۵:۴۵
  Paraguay Copa Paraguay
Cristobal Colon
۲
۰
Rubio nu
Finished
۰۲:۰۰
  Australia Victoria Premier League 1
Northcote City
۱
۱
Werribee City
Finished
۱۴:۰۰
Bentleigh Greens SC
۰
۱
Caroline Springs George Cross
Finished
۱۴:۰۰
  Venezuela Liga FUTVE
Universidad Central de Venezuela
۱
۰
Angostura FC
Finished
۰۰:۳۰
Carabobo FC
۲
۱
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۳:۱۵
  Canada Premier League
HFX Wanderers FC
۳
۱
Valour FC
Finished
۰۱:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Dziugas Telsiai
۰
۱
FC Hegelmann Litauen Kaunas
inprogress
۲۰:۳۰
  Estonia Meistriliiga
JK Tammeka Tartu
۲
۰
Flora Tallinn
Finished
۱۹:۳۰
JK Nomme United
۰
۴
JK Nomme Kalju
Finished
۲۰:۰۰
  Malaysia FA Cup
Terengganu
۳
۲
Selangor FC
Finished
۱۶:۳۰
Kedah
۱
۲
Johor Darul Takzim FC
Finished
۱۵:۴۵
  Australia NPL Victoria
South Melbourne FC
۱
۲
Dandenong City
Finished
۱۳:۰۰
Melbourne Knights
۲
۱
Altona Magic
Finished
۱۳:۰۰
  India Calcutta Premier Division
Army Red
۰
۰
Kalighat MS
Finished
۱۳:۰۰
Suruchi Sangha
۳
۰
BSS Sporting Club
Finished
۱۳:۰۰
Police AC
۰
۶
SC East Bengal II
Finished
۱۳:۰۰
Measures Club
۱
۷
Diamond Harbour
Finished
۱۳:۰۰
  Brazil Brasileiro U20
Botafogo RJ U20
۱
۰
EC Bahia U20
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Mineiro U20
۲
۲
Palmeiras U20
Finished
۰۱:۳۰
Fortaleza EC U20
۳
۱
Ceara U20
Finished
۰۴:۰۰
  Australia NPL New South Wales U20
Manly United FC U20
۱
۲
Marconi Stallions U20
Finished
۱۱:۰۰
Sydney Olympic U20
۲
۳
Rockdale Ilinden U20
Finished
۱۲:۳۰
Nepean FC U20
۱
۲
Dulwich Hill U20
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Broadmeadow Magic (W)
۰
۱
Adamstown Rosebud (W)
Finished
۱۳:۳۰
New Lambton FC (W)
۱۲
۰
Mid Coast (W)
Finished
۱۲:۱۵
  Bolivia Reserve League
Nacional Potosi Reserves
۱
۱
Bolivar Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Independiente Petrolero Reserves
۰
۱
The Strongest Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
  Latvia Virsliga
Riga FC
۶
۱
FK Jelgava
Finished
۱۸:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al-Najaf
۰
۰
Zakho
Finished
۲۰:۰۰
AL Zawraa SC
۰
۳
Duhok
Postponed
۲۰:۰۰
  Bulgaria Parva liga
PFC Cherno More Varna
۰
۰
FC CSKA 1948
Finished
۱۹:۱۵
Levski Krumovgrad
۱
۰
PFC Slavia Sofia
inprogress
۲۱:۴۵
  Colombia Primera B
Internacional Fc De Palmira
-
-
Real Cartagena
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Mexico U23 League
Puebla U23
۲
۳
Atlas U23
Finished
۱۸:۳۰
Atletico San Luis U23
۳
۱
Club Tijuana U23
Finished
۱۸:۳۰
  Africa CECAFA Club Cup
AP Rwandaise FC
۰
۰
Al-Hilal Omdurman
Finished
۱۵:۳۰
Hay Al Wadi
۰
۰
Red Arrows
Finished
۱۹:۳۰
  Malaysia Liga A1
PIB FC
۱
۰
Gombak FC
Finished
۱۲:۱۵
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Bentleigh Greens U23
۲
۰
Caroline Springs George Cross U23
Finished
۱۱:۴۵
Northcote City U23
۴
۰
Werribee City U23
Finished
۱۱:۴۵
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
West Adelaide Reserves (W)
۲
۰
Adelaide City Reserves (W)
Finished
۱۲:۰۰
Flinders United Reserves (W)
۴
۰
Sturt Lions Reserves (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Myanmar National League
Dagon Star United
۲
۱
Ispe FC
Finished
۱۳:۰۰
  Asia AFF U19 Championship
Thailand U19
۲
۱
Singapore U19
Finished
۱۶:۰۰
Malaysia U19
۱۱
۰
Brunei U19
Finished
۱۱:۳۰
  Poland 1. Division
Polonia Warszawa
۰
۱
Znicz Pruszkow
Finished
۱۹:۳۰
OKS Odra Opole
-
-
KS Ruch Chorzow
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Denmark 1st Division
Hvidovre IF
۰
۰
Koge
inprogress
۲۰:۳۰
Vendsyssel FF
۱
۰
FC Roskilde
inprogress
۲۰:۳۰
B93 Kopenhagen
۰
۰
Kolding IF
inprogress
۲۰:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Skeid Oslo
۱
۱
Alta IF
inprogress
۲۱:۳۰
  Slovenia Prva liga
NK Olimpija Ljubljana
۰
۰
Primorje Ajdovscina
inprogress
۲۱:۴۵
  Ireland FAI Cup
Galway United
-
-
Longford Town
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Athlone Town FC
-
-
Ringmahon Rangers
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Treaty United
-
-
Kilbarrack United
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Bohemian FC Dublin
-
-
Shamrock Rovers FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Serbia Super Liga
Napredak Krusevac
-
-
Partizan Belgrade
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FK Radnicki 1923 Kragujevac
۲
۳
Zeleznicar Pancevo
inprogress
۲۰:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
FC Kiffen
۲
۲
Myllykosken Pallo -47
Finished
۱۹:۳۰
Pepo Lappeenranta
۳
۱
Atlantis H II
Finished
۱۹:۰۰
  Australia South Australia Premier League Women
West Adelaide (W)
۵
۲
Adelaide City (W)
Finished
۱۴:۳۰
Flinders United (W)
۱
۲
Sturt Lions (W)
Finished
۱۴:۳۰
FFSA NTC (W)
۰
۳
Adelaide Comets (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NPL Tasmania
Launceston United
۰
۵
Riverside Olympic
Finished
۱۳:۴۵
  Australia Victoria Premier League 2
Pascoe Vale SC
۱
۱
Boroondara Carey Eagles
Finished
۱۴:۰۰
Essendon Royals
۵
۰
Brunswick Juventus
Finished
۱۴:۰۰
North Sunshine Eagles
۲
۰
Altona City
Finished
۱۴:۰۰
  Switzerland Challenge League
Neuchatel Xamax FC
۲
۱
FC Stade Lausanne Ouchy
inprogress
۲۱:۰۰
FC Schaffhausen
۱
۲
Etoile Carouge FC
inprogress
۲۱:۰۰
FC Aarau
۰
۱
FC Thun
inprogress
۲۱:۴۵
  Poland Ekstraklasa
Slask Wroclaw
-
-
Lechia Gdansk
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Jagiellonia Bialystok SSA
۲
۰
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Campeonato U20 Women
Flamengo RJ U20 (W)
۰
۰
Sao Paulo U20 (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Taubate SP U20
۱
۰
Sao Caetano U20
inprogress
۲۱:۳۰
XV de Novembro (Piracicaba) U20
۰
۱
Guarani SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
XV de Jau U20
۰
۱
Inter Limeira U20
inprogress
۲۱:۳۰
Desportivo Brasil U20
۰
۱
Santo Andre U20
inprogress
۲۱:۳۰
GE Prudente U20
۱
۰
Mirassol U20
inprogress
۲۱:۳۰
Oeste FC U20
۰
۱
Sertaozinho U20
inprogress
۲۱:۳۰
Portuguesa Santista SP U20
۱
۱
Ferroviaria U20
inprogress
۲۱:۳۰
Marilia AC U20
۰
۰
Referencia U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
TSV Schwaben Augsburg
۱
۰
Viktoria Aschaffenburg
inprogress
۲۰:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۱
۰
TSV Aubstadt
inprogress
۲۰:۳۰
Spvgg Ansbach
۱
۴
Nurnberg II
Finished
۲۰:۰۰
  Finland Ykkonen
OLS
۲
۱
FC Vaajakoski
Finished
۱۹:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Manly United FC
۰
۱
Marconi Stallions
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL Queensland U23
Queensland Lions U23
۲
۰
Redlands United U23
Finished
۱۲:۰۰
  United States MLS Next Pro League
Minnesota United FC II
۳
۲
Austin FC II
Finished
۰۲:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
FC Honka Espoo (W)
۱
۱
PK Keski-Uusimaa (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Universitario De Vinto
-
-
Real Santa Cruz
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Peru Liga 1 - Clasura
Utc de Cajamarca
۱
۰
Cusco FC
inprogress
۲۱:۳۰
Sport Huancayo
-
-
Deportivo Garcilaso
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Czech Republic FNL
SFC Opava
۳
۳
FC Sellier & Bellot Vlasim
Finished
۱۹:۳۰
  Poland 2. Division
GKS Jastrzebie
۵
۰
KS Hutnik Krakow
Finished
۱۹:۳۰
Chojniczanka Chojnice
۲
۰
Rekord Bielsko-Biala
inprogress
۲۱:۰۰
  Finland Kolmonen
HoDy
۲
۸
FCJ Blackbird
Finished
۱۹:۳۰
MiPK
۴
۰
Peka
Finished
۱۹:۰۰
FC Kiisto
۳
۰
Sporting Kristina
Finished
۱۹:۳۰
ViPa
۱
۰
KeuPa
Finished
۱۹:۳۰
SC Zulimanit
۳
۱
AFC Keltik
inprogress
۲۰:۱۵
Korsnas FF
۰
۱
VPV Pallo-Veikot
Finished
۱۹:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Centro Espanyol
۰
۰
CA Lugano
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Espanol
۲
۰
Puerto Nuevo
inprogress
۲۱:۳۰
  Colombia U19 Championship
Tigres U19
۰
۱
Boyaca FC U19
Finished
۱۸:۳۰
Tiendas Margos U19
۳
۳
Aguilas Doradas U19
Finished
۱۸:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Preston Lions (W)
۵
۱
Calder Utd SC (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Queensland Premier League
Southside Eagles
۵
۱
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Tasmania Championship
Olympia FC Warriors
۴
۲
Hobart United
Finished
۱۳:۴۵
Glenorchy Knights Reserves
۰
۴
South East United
Finished
۱۳:۴۵
  Australia NSW Premier League 2
Nepean FC
۰
۵
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۳:۳۰
Hurstville ZFC
۴
۱
Camden Tigers SC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Southside Eagles U23
۲
۰
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۱۱:۴۵
  Panama Liga Prom
Sporting San Miguelito Reserves
۲
۰
Aguilas UP
Finished
۰۴:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Cerro Porteno Reserve
۱
۰
Sportivo Ameliano Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Austria Amateur Cup
DSG Ferlach
۰
۴
SAK Klagenfurt
Finished
۱۹:۳۰
UFC Purbach
۰
۲
SC Kittsee
inprogress
۲۱:۳۰
Magdalener SC
۳
۵
DSG Ledenitzen
Finished
۱۹:۱۵
Asko Wolfnitz
۱
۱
KAC 1909
Finished
۲۰:۰۰
UFC Markt Allhau
۰
۱
Jennersdorf
inprogress
۲۱:۰۰
  Wales League Cup
Afan Lido Port Talbot
-
-
Cardiff U21
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Llay Miners Welfare
۰
۱
Denbigh Town
inprogress
۲۱:۳۰
Flint Mountain FC
-
-
Gresford Athletic
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Taffs Well
-
-
Merthyr Town
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Ruthin Town FC
-
-
Bangor 1876
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Iceland 1. Deild Women
IBV Vestmannaeyjar (W)
۱
۰
IR Reykjavik (W)
inprogress
۲۱:۳۰
UMF Selfoss (W)
-
-
Fram Reykjavik (W)
inprogress
۲۲:۰۰
HK Kopavogur (W)
-
-
UMF Grindavik (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Cearense U20
Horizonte FC U20
۲
۰
Floresta EC U20
inprogress
۲۱:۳۰
CEFAT Tirol U20
۰
۰
АЕ Tiradentes U20
inprogress
۲۱:۳۰
Icasa CE U20
۰
۰
Cariri FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
3 de Febrero
۱
۱
Encarnacion FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Universidad Cesar Vallejo (W)
۲
۱
UNSAAC (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Indonesia Piala Presiden
Pusamania Borneo FC
۲
۰
Persis Solo
Finished
۱۶:۰۰
  Macao Elite League
Monte Carlo
۱
۱
Gala
Finished
۱۴:۳۰
University of Macau
۴
۰
Tak Chun Ka I
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Victoria State League 1
Springvale White Eagles
۵
۱
Casey Comets
Finished
۱۴:۰۰
  World Friendly Club Matches Women
RB Leipzig (W)
۵
۲
Pogon Szczecin (W)
Finished
۱۶:۳۰
MFK Ruzomberok (W)
-
-
MSK Zilina (W)
Cancelled
۱۸:۳۰
  World Friendly International Matches
Argentina
۰
۱
Guinea
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland Besta Deild Kvenna Women
Thor Akureyri (W)
۰
۰
Vikingur Reykjavik (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Peru Reserve League
AD Tarma Reserves
۰
۰
Cienciano Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Figueirense U20
۱
۰
Chapecoense AF U20
inprogress
۲۱:۰۰
  Germany Bayernliga South
Heimstetten
۳
۰
FC Ismaning
inprogress
۲۰:۳۰
  Kazakhstan League Cup
FC Shakhter Karagandy
۲
۴
FC Astana
Finished
۱۵:۳۰
  Belarus 1. Division
Torpedo Zhodino Reserves
۱
۳
FK Lokomotiv Gomel
Finished
۱۸:۰۰
Kommunalnik Slonim
۲
۳
Energetik-BGU
Finished
۱۸:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
Zhetisay
۲
۱
Aktobe II
Finished
۱۵:۳۰
FK Arys
۰
۱
FC Altai Oskemen
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Tasmania National Premier League U21
Launceston United U21
۱
۳
Riverside Olympic U21
Finished
۱۱:۳۰
  Russia Youth Championship
Ural U19
۱
۱
FC Nizhny Novgorod U19
Finished
۱۱:۳۰
FK Master-Saturn U19
۰
۱
Strogino U19
Finished
۱۳:۳۰
Rubin Kazan U19
۰
۰
Krasnodar U19
Finished
۱۵:۳۰
Zenit U19
۲
۳
Chertanovo U19
Finished
۱۷:۳۰
Spartak Moscow U19
۳
۱
Baltika Kaliningrad U19
Finished
۱۷:۳۰
Krylia Sovetov U19
۲
۲
Akademiya Konoplev U19
Finished
۱۷:۳۰
Dinamo Moscow U19
۲
۳
CSKA Moscow U19
Finished
۱۷:۳۰
Akhmat Grozny U19
۲
۱
FK Orenburg U19
Finished
۱۷:۳۰
Fakel Voronezh U19
۲
۱
Rostov U19
Finished
۱۷:۳۰
Sochi U19
۳
۰
Lokomotiv Moscow U19
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Paraibano U20
Esporte de Patos U20
-
-
Queimadense U20
Finished
۰۳:۰۰
  Paraguay Championship Women
Libertad Limpeno (W)
۳
۰
Sol de America (W)
inprogress
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید